Dodany: 2012-07-02 13:32:58

Ścieżki w ogrodzieJeśli posiadamy nawet niewielką działkę, na każdej przyda się ścieżka, czy też nawet kilka ścieżek, które wyłożone zostaną materiałem, który najbardziej nam odpowiada, a jednocześnie dookoła będziemy mogli posadzić trawę wiedząc, że nie będzie ona zniszczona, gdyż goście i my samy poruszać się będziemy po ścieżkach.

 

Ścieżki w ogrodach najczęściej są to ścieżki wykonane z łupka, bądź piaskowca, czy też drobnego kamienia. Coraz rzadziej robi się już w fazie projekty ogrodów lublin – ścieżki betonowe, czyli polbrukowe, które do niedawna cieszyły się spora popularnością. Projekty ogrodów powstają z zastosowaniem wybranego już przez inwestora materiału, który ma zostać wyłożony na ścieżce.

 

Jeśli materiał nie został wybrany, należy to jak najszybciej uzgodnić z inwestorem, byle nie było konieczności nanoszenia poprawek, a ścieżki w ogrodach są bardzo istotną kwestią zwłaszcza na poziomie tego, czym są projekty ogrodów. Aby więc w pełni móc wykonać całą pracę odpowiednio w projekcie muszą być nie tylko przebieg, ale i materiał wykończeniowy ścieżek, czy innych placów, które zostały zaznaczone na projekcie..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Ścieżki w ogrodzie
Nick: