Dodany: 2012-07-02 13:30:37

Mostki w ogrodzieJeśli mamy dużą działkę, a nasz architekt krajobrazu pozwala nam uczestniczyć w przygotowaniu idei i koncepcji powstawania naszego ogrodu warto puścić wodze fantazji i pozwolić sobie na rozwiązania nieco inne niż te, które na co dzień obserwujemy wokół domów naszych sąsiadów.

 

Wiele osób uważa, że podmokły teren, czy sadzawka w ogrodzie, na działce to problem – w żadnym wypadku – twierdzą specjaliści przygotowujący projekty ogrodów. Takie niespodzianki to prawdziwe błogosławieństwo dla architektów, którzy uważają, że doskonale może to wzbogacić projekt i nasz późniejszy, skończony już ogród. Projekty ogrodów, w których są sadzawki mogą zawierać na przykład wykorzystanie mostków.

 

Takie mostki mogą być niewielkie, nawet na poziomie ziemi, a sadzawkę można dodatkowo pogłębić, aby osiągnąć efekt niejako pomostu. Mostki w projektach najczęściej sa to drewniane kładki, jednak są i tacy, którzy chcą takie mostki na przykład szklane, by można było podglądać to co dzieje się w sadzawce, zwłaszcza, kiedy wpuszczono tam ryby. Projekty ogrodów mogą być naprawdę ciekawe, a rozwiązań na mostki nie brakuje..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Mostki w ogrodzie
Nick: