Dodany: 2012-07-02 13:19:32

Ogrody angielskieJeden z bardziej popularnych rodzajów ogrodów, na które możemy się natknąć czytając o różnorodności projektów ogrodów, czy też przeglądając same projekty ogrodów. Projekty ogrodów lublin angielskich to głównie sporo spontanicznego dosadzania, aranżacji i ciekawych rozwiązań.

 

Najczęściej projekty ogrodów angielskich to projekty, na których jest bardzo wiele zielonych elementów dosadzeń, drzew, krzewów. Ogrody angielskie i projekty ogrodów tego typu, to przede wszystkim masa fantazji, którą należy włożyć w wykonanie takiego ogrodu. Projekty ogrodów tego typu to przede wszystkim wyraźne zerwanie ze sztucznością ogrodów barokowych, które musiały być niemal idealne, nie było w nich miejsca na spontaniczne rośliny, które nie rosną w jednym rządku.

 

Ogrody angielskie mają to do siebie, że są tworzone z rozmachem, z ogromną wolnością i pomysłowością, a jednocześnie nie trzeba trzymać się tu żadnych zasad, więc każdy z nas może zrobić to samodzielnie bez konieczności zatrudniania kogoś do projektowania..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Ogrody angielskie
Nick: